Září 2010

Slibované tajné zprávy

11. září 2010 v 20:12 | K.
Nebudou!

Hola vole??

6. září 2010 v 20:09 | K.
Hey! Zase se po dlouhé době hlásím a přináším nový hlášení ze školních lavic. Krom toho, že mě čeká pěkně pernej týden (to je snad horší, s písemkama, než v červnu :( :D), jsem v pohodě :D.

Jsem totiž mladý člověk, a mám prahnout po vzdělání! Tož lidi, to je jasný, že jsem to ty 2 měsíce nemohla vydržet! Dneska jsem konečně viděla Lenny, a bylo to úžasný. Ehm, to jsou ty světlejší body...:D Dnešek probíhal vcelku poklidně (ne mýlím se, když jsem dohromady já a Lenny, nikdy nemůže probíhat nic poklidně!!! :D :P) akorát jsem se teda nemohla ubránit pár záchvatů smíchu ve fyzice, protože ..to prostě nešlo :D :D

Hehe, nikdy jsem nepsala články a téma týdne, ale vzhledem k dnešní příhodě by se mi téma docela hodilo :).

No, jistě jste si všimli, že je už od konce srpna všude kosa jak v p-deli, tudíž se nám zrušil trénink (pff, zrovna beach :( ) a šli jsme domů dřív. Z toho se samozřejmě bus nepo-ere, tudíž jede jako obvykle, takže máme spoustu času.  Tak, že půjdem do alberta a N. si tam koupí bravíčko. Hehe, nevím ale určitě jste alespoň jedno bravíčko měli v ruce, vždycky je tam u trapasů na stránce vlevo článek "Tenkrát poprvé".....


 Tak tak moc jsme se už dlouho nezasmála :D. Co ty lidi nevymyslí :D

Na závěr článku vám tady dám moji velice akční fotku :)

tak si to užijte :)

PS: mám plno tajných zpráv, tak se těšte!!! :)

Je mi z něj na blití.

3. září 2010 v 18:28 | K.
Jo, jo, jo, jo!!! To prostě snad ani není možný, jak špatně mi z něj je. No, vlastně poslední dobou je mi špatně pořád, takže se začínám mírně stávat závislá na ibalginech :D Matka pak nadává, kdo se od nás z rodiny dopuje práškama. Chichi :D xD.

Neptejte se mě jak se mám, protože to momentálně vůbec netuším, ale asi špatně. Lenny se teď nejspíš někde válí na pláži, a já jsem ráda, že vylezu z domu v mikině a není mi zima. Je tu vlastně ještě pár faktorů, který mě dost serou, a nejsou ani o nic míň závažnější, ale prostě se mi nechce.


Asi se mě zeptáte, co škola a já vám asi odpovím nic, jako všem příslušníkům mé dnes extrémně otravné rodiny.
I když, to bych vám zcela jistě neodepřela, a tak se pohodlně posaďte :D.

Ráno jsem přišla do školy, a pan dotyčný, s kterým jsem si předchozí den psala asi tak 3 hodiny, mě ani nepozdravil. Skvělá příležitost si hned na začátku dne zanadávat. Ve slohu jsem ze sebe nedokázala vyloudit kloudnou větu, ve fránině totéž, občanka a etiketa u mě naprosto neměla šanci a zemák jsem prospala, tudíž vám pouze můžu říct to, že si ani z dějáku nic nepamatuju. Eh, jinak pěknej den, nemyslíte? :)

Nehledě na to, že musím přečíst povídky Malostranské (ano, Lenny, jestli sem v blízké době dojdeš, tak si tu knížku sežeň, nebo ti ju půjčím - další povinná četba :( ), napsat na třičtvrtě A5 (fájn, to není tak moc :D) charakteristiku osoby a vzhledem k tomu, že si z minulý frániny nepamatuju asi slovo, taky bych s tím měla něco dělat. No, divíte se mi, že se mi nechce?


Dále sledujte můj nudný život (o kterém doufám, že v dalším týdnu dostane velice zajímavý spád -eh, opravdu ubohá reklama :D :D :P, ale možná že fakt jo :) ) na tomhle blogu.


Zatím se teda mějte :)


K.