Říjen 2010

Nepočítej se mnou

26. října 2010 v 14:02 | K.
To byla jediná věta, kterou jsem byla schopna říct, když včera otec přišel do obyváku a řekl: Co bys řekla tomu, kdybychom se odstěhovali do Plzně? Nabídli mi tam pozici ředitele.

Schválně, nechám tě to domyslet, co si myslíš, že 14 letá holka chce? Vážně si otče myslíš, že se chce odstěhovat do nějký prdele, protože TY tam budeš mít lepší pozici? 14 leté holce je tvoje pozice u prdele!

Nesnáším Plzeň, bojím se cizích lidí, novýho prostředí. Nevidím jedinej důvod, jedinej maličkatej důvod, KURVA DEJ MI JEDEN BLBEJ DŮVOD!!!!Stačí jedna věta, která mi zajistí, že tam budou lepší lidi, že tam bude holka, se kterou si budu víc rozumnět než s Lenny (ne že by to šlo, brouku (: ), že tam budou lidi hodnější než tady, že ten gympl bude lepší, JEDINÁ VĚTA !!!!Ale hovno jedna věta! Co to tady melu? Prostě s ním nepojedu, protože lepší lidi nejsou!

Já od nich nechci odjet.

"Najdeš si jiný kamarádky, Kájo, ty starý stejně už byly moc starý"

Proč o tom mluví jako o hotové věci? Proč se mně nikdo na nic neptal? Dobře ptal, ale byla to otázka, na kterou by stejně nikoho nezajímala odpověď ať by byla jakákoliv.

Mmmm....11.9....má to ještě cenu?

17. října 2010 v 19:39 | K.
Poslední článek 11. 9. Ne že bych snad nechtěla, nebo neměla co psát, ale nemám čas. Mmm, každej den kromě čtvrtku se vracím o půl 7 a ve čtvrtek dospávám celej týden. Včera jsem zalehla v 8, osobní rekord :D :D. Škola je teď nějaká hokna tak se poslední dobou cítím jako robot kterýho někdo nainstaloval na určitej program a ten teď dělá už 2 týdny. Mmm, nechtěla bych.....

Často se přistihnu, že klikám na "Napsat nový článek" a píšu sem něco-co-bych-nepovažavala-za-článek-ani-na-mým-prvním-blogu. Tudíž všechno zase vymažu vypnu to a jdu na facebook. Znechuceně ho taky vypnu, jdu na icq, zjišťuju, že tam nikdo není, vypínám počítač.

Nějak pro mě všechno ztrácí význam, všechno jaksi pozbývá smysl. Pořád se teď s někým hádám a stejně nakonec skončím s mp3 v uších a lituju se. Hmmmm, skvělej program, doufám že takhle budu žít až do konce života, protože je to fakt zábavný.